Masaże Relaksacyjne

play_arrow

Kamienie-225x300Masaż Gorącymi Kamieniami:

Masaż gorącymi kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi jest masażem relaksacyjnym z aspektami masażu leczniczego. Masaż jest bardzo odprężający, prowadzi do wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Redukuje stres, zmęczenie, usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego, poprawia metabolizm, jak również reguluję jakże delikatną sferę emocjonalną. ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kamienie
Do masażu używamy różnokolorowych kamieni ze Świeradowa Zdroju z Sudetów.
Podczas masażu dopasowujemy umiejscowienie kamieni, ich kolor. Intensywność masowania jest również dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów.

Każdy człowiek ma odmienną energetykę. Stan naszej energetyki jest zmienny, zatem przebieg każdego masażu jest nieco inny, dopasowany do potrzeb i preferencji każdego klienta, niepowtarzalny.

Szczególnym uznaniem cieszy się kryształ górski, który sam w sobie posiada bardzo wysokie wibracje. Znajduje on zastosowanie zwłaszcza podczas akupresury stóp (refleksologia).

W pierwszej fazie masażu, przeprowadzamy masaż manualny, aby rozgrzać tkankę i przygotować ją pod względem elastyczności i termiki do zastosowania podgrzanych kamieni.

Masaż ten reguluje również jakże delikatną strefę emocjonalną.
Kamienie podgrzewane są w specjalnych podgrzewaczach.

Czytaj więcej o: MASAŻE POWRÓT
 • place

  Znajdź mnie

 • email

  E-mail

  malgosiaw1@o2.pl

 • chat

  Skype

  akademiaduszy

 • phone

  Telefon

  +48 510-057-433 (PL)