Paweł

play_arrow

Witam, mam na imię Paweł.

 

       Podobnie jak wielu ludzi poszukujących utraconej prawdy o sobie, tych którzy pogubili się w poprzednich wcieleniach w odzyskiwaniu siebie i w poszukiwaniu drogi powrotnej do Domu Swego, udało mi się urodzić w czasach i miejscu, które obiecał nam Jezus – czyli tu, gdzie zaistniały możliwości i czas na zejście Duchowego Miasta ORIIN, przygotowanego dla naszego odnalezienia się i pełnego obudzenia w Duchu.

      Zawsze zastanawiałem się dlaczego tak cieszy mnie to, iż urodziłem się w Polsce, dlaczego tak pokochałem ten kraj i ten język.  Teraz już wiem, że nie o ilość kościołów tu chodziło, ani o papieża Polaka czy Jasną Górę, jednak musiałem poznać i to, by po blisko pół wieku poszukiwań odszukać i docenić coś tak niezwykłego, co robi dla tego świata – i to zaledwie kilkadziesiąt kilometrów ode mnie – Zbyszek POPKO. Nie doceni Go ten, kto nie pojmuje jeszcze Świata Duchowego, nie zrozumie Go ten, kto nie odróżnia sztucznego prawa systemowego czy kościelnego od obowiązującego nas jedynego prawa – Prawa Duchowego. Odrzuci płynącą przez Niego z Miasta ORIIN naukę Jezusa ten, kto nie chce zmiany swojej postawy, ten komu służy podporządkowywanie drugiego człowieka poprzez prawo kościelne czy cywilne – należące do innego świata aniżeli ten w którym każdy chciałby się w przyszłym wcieleniu znaleźć. Nie przyjmie tej nauki ten kto uwierzył w to, że „żyje się raz” oraz w to, że  do Domu Ojca można wejść w butach ubrudzonych naszymi myślami, słowami i czynami lub po wyczyszczeniu ich  w rytualnym rozgrzeszeniu przez innego zagubionego i pochłoniętego przez formacje religijne, brata.

       Mówi się, że gdy uczeń jest gotowy, pojawia się odpowiedni nauczyciel. Mój czas przygotowań do spotkania ze Zbyszkiem był bardzo intensywny, mozolny i wyczerpujący – jednak najważniejsze, że skuteczny. I choć daleko mi jeszcze do pełnego odzyskania siebie, to zdobytym w czasie tych poszukiwań doświadczeniem, uzyskaną wiedzą i umiejętnościami, chcę dzielić się z tymi, którzy podobnie jak ja poszukują utraconej prawdy o sobie – po to, aby na tej naszej wspólnej drodze, w tym tak ważnym dla nas – istot duchowych- czasie wznieśli się ponad mnie i odzyskali swe utracone człowieczeństwo. Wówczas pomogą nie tylko sobie, ale i mnie i Zbyszkowi i …. może zabrzmi to patetycznie: …..Jezusowi.

         Jak już wspomniałem, gdy byłem na tyle gotów, że poznałem i odrzuciłem zwodnicze drogi i potrafiłem docenić wreszcie wartość prawdziwej nauki, trafiłem do prawdziwego Duchowego Mistrza.  Obecnie jako Jego uczeń, a zarazem nauczyciel dla rozpoczynających swą drogę,  pomagam w pojmowaniu, naprowadzaniu, odzyskiwaniu tego, co na początku tej drogi do prawdziwego oświecenia może być najtrudniejsze lub wydaje się, aż nazbyt skomplikowane. Natomiast jest po prostu zupełnie inne od tego, co było nam podawane dotychczas – ale po poznaniu będzie znowu tak samo proste.

        Dzięki poznanym u Zbyszka technikom pomocniczym, za sprawą wiedzy płynącej z miasta ORIIN i wiadomościom zdobywanym w ciągu ostatnich 11 lat na Jego warsztatach, a także wykorzystując umiejętności posługiwania się skalami astralnymi, uzdrawiania, oczyszczania, kasowania węzłów karmicznych, pomagam tym, którzy chcą skrócić czas do odnalezienia swojej drogi do przebudzenia, do prawdziwej radości w życiu, odzyskania utraconego zdrowia.

        Wszystko to służy jedynie temu, aby dalej już o własnych siłach podążać drogą prowadzącą do Ojca, bez konieczności korzystania z pomocy ziemskich pośredników, a przy wsparciu własnego Opiekuna Duchowego, Duchowych Przewodników, wspierającego nas Świata Duchowego – by kiedyś…? Kiedyś, spotkać się w lepszym świecie – w Edenie i tam uśmiechnąć się na swój widok – bo słowa nie będą już wówczas potrzebne.

Zapraszam do skorzystania z moich działań i porad w ramach konsultacji telefonicznych lub osobistych.

Dane kontaktowe znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce –> CENNIK/KONTAKT

 

Czytaj więcej o: ZESPÓŁ POWRÓT
 • place

  Znajdź mnie

 • email

  E-mail

  twojaodnowa@twojaodnowa.pl

   

 • chat

  Skype

  od-nova

  akademiaduszy

 • phone

  Telefon

  +48 510 057 433 Polska

  +48 500 008 313 GB