Masaże Odchudzające

play_arrow

Masaż Bambusami:

Masaż bambusami jest masażem relaksacyjnym, drenującym z pewnymi elementami masażu leczniczego. Korzystnie wpływa na krążenie krwi i ułatwienie przepływu limfy, co wiąże się z usprawnieniem drenażu i regenerację tkanek. Jest to korzystne w walce z cellulitem i zaburzeniami krążenia. Stosowany na twarz ma doskonałe właściwości liftingujące. Masaż poprawia dotlenienie organizmu, świetnie modeluje sylwetkę, w szczególności pośladki, uda oraz talię. To doskonałe antidotum na stres, zmęczenie i złe samopoczucie. ZOBACZ ZDJĘCIE:

Bambusy

Masaż jest wykonywany miotełkami i pałeczkami bambusowymi, z uwzględnieniem punktów refleksologicznych na stopach.

Masaż bambusami

W kulturach wschodu młode łodygi bambusa są używane jako składnik wzbogacający dietę. Pałeczki przed masażem są rozgrzewane, tak aby podczas zabiegu oddawały ciepło.

Ten egzotyczny rodzaj masażu wykorzystuje techniki ugniatania, rolowania, przesuwania oraz oklepywania. Bambus to roślina bogata w krzem, naturalny piezoelektryk. Dzięki pocieraniu i rolowaniu jest wytwarzany potencjał elektryczny. Wiele osób po takim masażu odczuwa nagły przypływ sił, większą witalność.Bambusy-300x225

Czytaj więcej o: MASAŻE POWRÓT
 • place

  Znajdź mnie

 • email

  E-mail

  malgosiaw1@o2.pl

 • chat

  Skype

  akademiaduszy

 • phone

  Telefon

  +48 510-057-433 (PL)