Porady, Uzdrawianie i Bio-masaże

play_arrow

Porada jest to forma indywidualnej rozmowy z klientem, podczas której poruszane są wszelkie tematy dotyczące zdrowia, egzystencji i relacji-układów, w ramach których przyszło żyć danej osobie.  W ramach konsultacji istnieje możliwość przeprowadzenia działań uzdrawiających, czyszczenie przestrzeni życiowej Jako, że działania są wykonywane z przestrzeni energetycznych na odległość od klienta nie ma żadnego znaczenia. Wykonywanie usługi może jak najbardziej odbywać się na odległość (dla energii energii dystans fizyczny niestanowi najmniejszej bariery).

Przy konsultacjach telefonicznych (lub alternatywnie przez skype), zawsze prosimy o podanie imienia osoby, która będzie uzdrawiana, odczytywana. Dzięki temu sczytujemy wibrację, którą posiada każde imię przyporządkowane do danego człowieka. Ta sama zasada dotyczy mieszkań, biur… przestrzeni fizycznej.

Cena konsultacji jest uzależniona od zakresu usługi (ilość wyczyszczonych osób, liczba działań uzdrawiających etc.).

Odnośnie konsultacji na odległość, możliwość przeprowadzenia zabiegu, uwarunkowana jest wcześniejszym uiszczeniem opłaty na wskazane konto bankowe

Szczegóły dotyczące cennika i płatności znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce –> Cennik

Konsultacje mogą dotyczyć przykładowo przeprowadzenia jednego działania uzdrawiającego, z czyszczeniem przestrzeni życiowej danej osoby (w tym mieszkania, miejsca pracy), jak również obejmować ustawienie przestrzeni w relacji międzyludzkiej (np. w celu poprawy komunikacji pomiędzy partnerami, członkami rodziny etc.).

Często odczyt jest uzupełniony podpowiedzią i wyjaśnieniem – przekazujemy informacje, które otrzymujemy (poprzez wewnętrzną wizję energetyczną oraz czucie) . Jest to niezmiernie ważne, gdyż daje większą możliwość pojęcia lub zrozumienia o co chodzi w konkretnej sprawie i precyzyjnie, trafnie określa, przyjęcie jakiej postawy jest dla danej osoby i otoczenia najkorzystniejsze.

Czas trwania konsultacji to około 30-40 minut. Osoba może zadać pytania dotyczące siebie, jak również osób z nią powiązanych. Odnośnie działań osób na odległość, zawsze prosimy o podanie imienia danej osoby (każde imię ma swoją szczególną wibrację, pozwala to na dokładne skierowanie strumienia działania na daną osobę).

KONSULTACJE i PORADY TELEFONICZNE LUB OSOBISTE W POLSCE

 

Małgosia – Mistrz Bioenergoterapii oraz Dyplomowany dietetyk i Masażysta udziela porad żywieniowych oraz wykonuje zabiegi bio-masaży . Miejsca konsultacji, porad i zabiegów indywidualnych  oraz kontakty do nich znajdziecie Państwo w zakładce   —> Kontakt na stronie głównej

DLA OSÓB PO PORADACH:

Każda osoba po konsultacji powinna zwrócić szczególną uwagę na swoją postawę (myśli, słowa, czyny). W czasie konsultacji przestrzeń klientów, ich powiązania z ludźmi (nici, linie wymiarowe) są czyszczone energetycznie. Osoba dostaje swoisty „zastrzyk energetyczny”.  Podczas działań  uzdrawiam…, jednak, aby szanse na przełożenie się naszych wysiłków na rzeczywistość były jak największe, potrzebna jest WSPÓŁPRACA Z KLIENTEM. Polega ona na tym, że osoba po odbytej konsultacji będzie starała się ZMIENIĆ siebie. Jeśli uzdrawiany będzie szczerze pragnął zmiany, efektywność naszych działań znacznie wzrośnie.
otwieram możliwości, dajemy szansę, ale nie każdy ją wykorzystuje… bo przecież jeśli pojadę do spa na proces odchudzania i zrzucę kilka zbędnych kilogramów, a po powrocie do domu będę namiętnie spożywał produkty z barów szybkiej obsługi, kebaby, zapiekanki i nie będę wykazywał żadnej aktywności fizycznej… szansa, że przytyję na nowo … jest raczej duża… .

Podaliśmy taki dobitny przykład, ponieważ postawa klienta po konsultacji jest niezmiernie ważna. Aby wnieść zmianę na planie fizycznym trzeba stosować prawa tu obowiązujące. Aby utrzymać odpowiednią wagę, trzeba się zdrowiej odżywiać, należy utrzymywać kondycję fizyczną w jak najlepszym stanie.

Powinniśmy być szczerzy, uczciwi wobec siebie samych. To gdzie jesteśmy i co naprawdę chcemy tworzyć oraz doświadczyć jest podstawową kwestią, która może wyznaczyć kierunek zmian w naszym życiu.

Po konsultacji winniśmy przykładać jak największą wagę (tzw. praktyka uważności) do swojej postawy względem otaczającego nas świata. Głównie chodzi o ŻYCIE MARZENIAMI I WIZJĄ PRZYSZŁOŚCI, nie zaś analizą przeszłości (której i tak już nie zmienimy), życie problemami, czy też relacjami z drugim człowiekiem.
Aby porządek w domu stał się wartością trwałą, trzeba o niego dbać, nie zaś posprzątać raz do roku na święta i dziwić się czemu po 11 miesiącach od ostatniego odkurzania mamy pył w mieszkaniu….

Po konsultacji, jeśli zadbamy o MARZENIA, PRZYSZŁOŚĆ, POZYTYWNE MYŚLENIE, SKUPIMY SIĘ NA PIĘKNIE otaczającego nas świata, nie zaś na jego niedoskonałościach, moc działań konsultacyjnych ma znacznie większą szansę na zrealizowanie się.

Czytaj więcej o: BIOENERGOTERAPIA POWRÓT
 • place

  Znajdź mnie

 • email

  E-mail

  malgosiaw1@o2.pl

 • chat

  Skype

  akademiaduszy

 • phone

  Telefon

  +48 510-057-433 (PL)