Małgosia

play_arrow

Małgosia
Trudno jest mi pisać o sobie. Wypracowania zawsze sprawiały mi kłopot. To, o czym nauczyciel chciał, abym pisała na kilku stronach – ja chciałam ująć w kilku zdaniach. Ale przejdę do rzeczy:
Moje poszukiwania czegoś innego niż znajdujemy u lekarza, zielarza, bioenergoterapeuty czy kościele, rozpoczęły się, gdy okazało się, że mój syn jest chory. Po kilkunastu wizytach u lekarzy o różnych specjalnościach, podczas których wypróbowywano rozmaite sposoby jego leczenia uzmysłowiono mi, że nikt nie potrafi go wyleczyć. I tak zaczęły się poszukiwania alternatywnych metod leczenia.
Droga była długa (trwała około 25 lat) i bardzo kosztowna. Syna z jego dolegliwości udało się częściowo wyciągnąć stosując: dietę, masaże, zioła, hipnozę, ale ciągle coś było z nim nie tak. Zatem dalej szukaliśmy: psycholodzy, reberthingi, kilku bioenergoterapeutów, kamertony, suplementy, itd. Wszystko na nic. Wtedy na dodatek i ja się rozchorowałam – diagnoza: „ma pani przed sobą 3 miesiące życia”. W torebce zebrałam 7 skierowań na „cito” do różnych szpitali, bo nie mogłam uwierzyć. Niestety potwierdziły one wystawioną diagnozę.
Nie załamałam się i wówczas, rozpoczęłam poszukiwania: tym razem głodówki, oddychanie połączone wg Colin’a Sisson’a, szukanie co we mnie jest nie tak, a jak być powinno. Niby powrót do zdrowia, ale ciągle nawroty. Zatem znów poszukiwania. Tym razem lekarz naturoterapeuta (plus wściekle drogie chińskie zioła), makrobiotyka, metoda Gersona, Hellinger, Huna, Ho’oponopono, Ajurweda, radykalne wybaczanie, joga, leczenie falami, medytacje (już miałam wizę do Indii, ale zrezygnowałam), znów bioenergoterapeuci, niby jasnowidzący i jasnowiedzący, różne inne warsztaty, których już nazw nie pamiętam i klapa.
Wreszcie trafiłam do Zbyszka Popko, który pomógł i mnie i synowi. Okazało się, że choroby fizyczne są u nas do wyleczenia. Nadal u mnie pozostawała jednak do zmiany postawa: podejście do Boga, ludzi, zwierząt, przyrody, do wszystkiego co nas otacza – ale najważniejsze, że wreszcie fizycznie byliśmy zdrowi !
Najgorzej przyszło mi „pogodzenie” się z Bogiem. Po moich doświadczeniach z kościołem uznałam, że Boga nie ma, bo nie wyobrażałam sobie żeby ten, który jest w kościele mógł być moim Ojcem i Bogiem – takiego nie chciałam do siebie przyjąć.
Zbyszek mówił jednak o Bogu o zupełnie innych cechach: dobrym Ojcu, dbającym o swoje dzieci, od którego one jedynie się odwróciły, czcząc bardziej swoje Ego i moc umysłu – który odcięty od nieznanego mu świata duchowego spłatał im figla. Coś, co dla umysłu jest niemożliwe do udowodnienia nie istnieje, lub okryte jest woalem i mrokiem niewiedzy. Tam gdzie nie ma wiedzy pojawia się ślepa wiara i strach przed nieznanym – również i przed Bogiem. Powiedziałam sobie: czas na rozświetlenie i tego nieznanego mroku – po coś ta lekcja była!
Tak zaczęła się przemiana moja i mojego syna – polegająca na ciągłej pracy nad sobą, praktyce uważności, czystości w myśli, słowie i czynie – czyli pójście drogą o której mówił Jezus, a z której niewiele pozostało w słowach i czynach kościoła.
Co to jest, ta praca nad sobą? Zbyszek udostępnia całą wiedzę na ten temat w videoblogach, na warsztatach, wyjaśnia indywidualnie podczas konsultacji.

Dzięki mojemu doświadczeniu mogę służyć pomocą w zakresie zdrowego (zdrowszego) odżywiania , wykonuję masaże służące poprawie zdrowia (masaż stóp, indiański olejkami, klasyczny, bambusami) i kondycji psychicznej (lomi-lomi, kamieniami szlachetnymi,… ), a co najważniejsze: pomocą w odnajdywaniu samego siebie, pomagając w pojmowaniu tego o czym mówi Zbyszek (a wierzcie mi, że przy naszych ograniczeniach, oprogramowaniu naszego umysłu – nie jest to łatwe).
To chyba było moje najdłuższe wypracowanie, gdyż pisałam je bez wysiłku, by podzielić się swym doświadczeniem z poszukującymi pomocy tak jak ja kiedyś.

Dane kontaktowe wraz ze sposobem zapisania się na konsultacje znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce –> KONTAKT/CENNIK

 

Czytaj więcej o: ZESPÓŁ POWRÓT
 • place

  Znajdź mnie

 • email

  E-mail

  twojaodnowa@twojaodnowa.pl

   

 • chat

  Skype

  od-nova

  akademiaduszy

 • phone

  Telefon

  +48 510 057 433 Polska

  +48 500 008 313 GB