Małgosia

play_arrow

Małgosia
Trudno jest mi pisać o sobie. Wypracowania zawsze sprawiały mi kłopot. To, o czym nauczyciel chciał, abym pisała na kilku stronach – ja chciałam ująć w kilku zdaniach. Ale przejdę do rzeczy:
Moje poszukiwania czegoś innego niż znajdujemy u lekarza, zielarza, bioenergoterapeuty czy kościele, rozpoczęły się, gdy okazało się, że mój syn jest chory. Po kilkunastu wizytach u lekarzy o różnych specjalnościach, podczas których wypróbowywano rozmaite sposoby jego leczenia uzmysłowiono mi, że nikt nie potrafi go wyleczyć. I tak zaczęły się poszukiwania alternatywnych metod leczenia.
Droga była długa (trwała około 25 lat) i bardzo kosztowna. Syna z jego dolegliwości udało się częściowo wyciągnąć stosując: dietę, masaże, zioła, hipnozę, ale ciągle coś było z nim nie tak. Zatem dalej szukaliśmy: psycholodzy, reberthingi, kilku bioenergoterapeutów, kamertony, suplementy, itd. Wszystko na nic. Wtedy na dodatek i ja się rozchorowałam – diagnoza: „ma pani przed sobą 3 miesiące życia”. W torebce zebrałam 7 skierowań na „cito” do różnych szpitali, bo nie mogłam uwierzyć. Niestety potwierdziły one wystawioną diagnozę.
Nie załamałam się i wówczas, rozpoczęłam poszukiwania: tym razem głodówki, oddychanie połączone wg Colin’a Sisson’a, szukanie co we mnie jest nie tak, a jak być powinno. Niby powrót do zdrowia, ale ciągle nawroty. Zatem znów poszukiwania. Tym razem lekarz naturoterapeuta (plus wściekle drogie chińskie zioła), makrobiotyka, metoda Gersona, Hellinger, Huna, Ho’oponopono, Ajurweda, radykalne wybaczanie, joga, leczenie falami, medytacje (już miałam wizę do Indii, ale zrezygnowałam), znów bioenergoterapeuci, niby jasnowidzący i jasnowiedzący, różne inne warsztaty, których już nazw nie pamiętam.
Dzięki mojemu doświadczeniu mogę służyć pomocą w zakresie zdrowego (zdrowszego) odżywiania , wykonuję masaże służące poprawie zdrowia (masaż stóp, indiański olejkami, klasyczny, bambusami) i kondycji psychicznej (lomi-lomi, kamieniami szlachetnymi,… ), a co najważniejsze: pomocą w odnajdywaniu samego siebie, pomagając w pojmowaniu tego o czym mówi Zbyszek (a wierzcie mi, że przy naszych ograniczeniach, oprogramowaniu naszego umysłu – nie jest to łatwe).
To chyba było moje najdłuższe wypracowanie, gdyż pisałam je bez wysiłku, by podzielić się swym doświadczeniem z poszukującymi pomocy tak jak ja kiedyś.

Dane kontaktowe wraz ze sposobem zapisania się na konsultacje znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce –> KONTAKT/CENNIK

Czytaj więcej o: ZESPÓŁ POWRÓT
 • place

  Znajdź mnie

 • email

  E-mail

  malgosiaw1@o2.pl

 • chat

  Skype

  akademiaduszy

 • phone

  Telefon

  +48 510-057-433 (PL)